Check upcoming courses
Kolejna edycja Międzynarodowej Akademii VAT!
 

Już w maju rozpoczynamy kolejną edycję Academy of International Taxation, poświęconej podatkowi VAT i prawu podatkowemu w wybranych krajach: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji oraz Holandii.

Jest to już szósta edycja projektu przygotowanego ze specjalną myślą o firmach, które współpracują z klientami w różnych krajach. Z racji specyfiki systemów podatkowych, każdemu z krajów poświęcony jest oddzielny dzień szkoleniowy koncentrujący się na podatku VAT oraz na obowiązujących przepisach prawnych wraz z najważniejszymi zmianami. Warsztaty są przygotowywane w języku angielskim przez ekspertów podatkowych z poszczególnych krajów, co daje gwarancję najbardziej aktualnej wiedzy przekazanej w profesjonalny sposób.

W tym roku po raz pierwszy Akademia odbędzie się w Pradze oraz Warszawie. Do 20 marca przyznajemy atrakcyjne rabaty za wczesne zapisy.

Więcej szczegółów oraz pełna oferta Akademii dostępna pod linkiem

powrót

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.