O nas

Centrum Profesjonalnych Szkoleń

Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową firmą szkoleniową działającą na polskim rynku od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń dotyczących finansów, zarządzania i umiejętności interpersonalnych. Od początku naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 20 000 osób, w tym czołowych menadżerów z różnych środowisk biznesowych, a nasi klienci wielokrotnie potwierdzają wysoką jakość naszych usług.

Jako partner organizacji ACCA w Polsce dostarczamy szkolenia przygotowujące do zdania egzaminów ACCA oraz jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem materiałów szkoleniowych Wydawnictwa Kaplan Publishing przygotowujących do kwalifikacji ACCA/CIMA.

W ramach współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie oferujemy na rynku studia podyplomowe ACCA Strategic Professional.

Siedziba LondonSAM mieści się w centrum Krakowa w nowoczesnym kompleksie biurowym Fronton Office Center, co zapewnia naszym klientom wysoki standard świadczonych usług.

Portfolio szkoleniowe
15 lat doświadczenia
ponad 20 000 przeszkolonych osób
100 klientów biznesowych
2 000 szkoleń

Wybrani klienci, z którymi współpracujemy

„Współpracę z LondonSAM charakteryzuje profesjonalizm, rzetelność informacji, dotrzymywanie ustalonych terminów oraz wysoki poziom merytoryczny przeprowadzonych szkoleń.”
Paulina Siwecka kierownik ds. szkoleń i rozwoju, Capgemini
„Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę LondonSAM jako partnera w zakresie profesjonalnego rozwoju pracowników. Profesjonalizm i partnerstwo biznesowe są wpisane w ich DNA.”
Ewa Kozłowska HR Services Director, Arcelor Mittal
„Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę LondonSAM Polska i możemy rekomendować ją, jako profesjonalnego i kompetentnego w zakresie realizacji szkoleń partner.”
Joanna Zasadzińska Dyrektor ds. Personalnych, Amway
„LondonSAM Polska wychodzi naprzeciw przedstawiając propozycje według najnowszych trendów w biznesie, oferując międzynarodowych trenerów z bogatym doświadczeniem w finansach.”
Monika Mostowik-Wanat Senior HR Manager, Hitachi Vantara
„Pragniemy podkreślić, że szkolenia zostały przeprowadzone w jasny i bogaty merytorycznie sposób, a trenerzy zostali wysoko ocenieni przez uczestników.”
Małgorzata Trentowska HR Manager, BNP Parbias Bank Polska SA
2021 Wszystkie prawa zastrzeżone Klauzula informacyjna - RODOPolityka prywatności