Partnerzy

INSEAD The Business School for the World

Jedna z najbardziej prestiżowych szkół zarządzania i biznesu na świecie. Została założona w 1957 roku, a jej główne kampusy znajdują się we Francji, Singapurze oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
W światowym rankingu MBA z 2021 roku INSEAD znajduje się na pierwszym miejscu, co świadczy o bardzo wysokim poziomie kształcenia i wysokiej jakości świadczonych usług.

LondonSAM Polska ma przyjemność być partnerem tej prestiżowej instytucji już od kilku lat.

Z naszymi klientami dzielimy się platformą INSEAD Knowledge, gdzie przekazujemy dostęp do najnowszych artykułów w świecie biznesu autorstwa międzynarodowych ekspertów.

Kaplan Publishing Books

Kaplan Publishing jest autoryzowanym wydawnictwem ACCA z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Poprzez swoje publikacje pomaga studentom ACCA oraz CIMA przygotować się do egzaminów. Materiały napisane przez wiodących naukowców są zaprojektowane tak, aby studenci na każdym stopniu rozwoju odnieśli sukces. Publikacje Wydawnictwa otrzymały najwyższy poziom akredytacji ACCA oraz CIMA i obejmują wszystkie kluczowe aspekty kwalifikacji.

LondonSAM Polska od 15 lat współpracuje z Wydawnictwem Kaplan Publishing jako dystrybutor podręczników do kwalifikacji ACCA oraz CIMA w Polsce.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie jest jedną z najstarszych i jedną z największych uczelni ekonomicznych w Polsce. Kształci i współpracuje z międzynarodowymi instytucjami m.in. ACCA.

LondonSAM Polska jest partnerem uczelni w zakresie studiów ACCA Professional. Celem studiów jest przygotowanie studentów do egzaminów z wiodących przedmiotów ACCA. Oferowane studia podyplomowe ułatwiają zdobycie członkostwa ACCA, a tym samym otwierają drzwi do kariery w świecie finansów.

W 2022 r. startuje druga edycja studiów podyplomowych.

2021 Wszystkie prawa zastrzeżone Klauzula informacyjna - RODOPolityka prywatności